/
O nás

Terra Bohemia, pozemky z celého Česka

Stavební parcely, ale i nestavební pozemky od zemědělských až po investiční – to vše tvoří součást našeho prodejního portfolia a naplňuje i naši filozofii – vracet pozemkům jejich řádné hospodáře. Opíráme se o letité zkušenosti, na českém trhu působíme od roku 2013, od roku 2020 pak pod značkou Terra Bohemia, jejíž překlad „česká země“ přesně vystihuje naše poslání.

Tým našich profesionálních certifikovaných makléřů s dlouholetými zkušenostmi z oboru je schopen nabídnout nadstandardní služby při koupi pozemků, přípravě podkladů pro plánovaný záměr kupujícího i při řešení případných komplikací.

Jaké služby nabízíme?

  • PRODEJ pozemků a nemovitostí z portfolia našich stálých klientů
  • ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE pozemků a nemovitostí
  • VYHLEDÁNÍ vhodných pozemků pro vaši investici na klíč
  • AUKCE skrz vlastní aukční portál, který provozujeme od roku 2022 , kde můžete koupit nebo prodat pozemek či nemovitost
  • ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ NÁKUPU NEMOVITOSTI prostřednictvím hypotéky, kterou pro vás připraví profesionální finanční poradci, se kterými dlouhodobě spolupracujeme
  • ZHODNOCENÍ VAŠICH FINANČÍCH PROSTŘEDKŮ - od 7,5 % ročně s měsíční výplatou úroků formou investic do produktů našich klientů a partnerů


Tvrdě pracujeme na tom, abychom získávali stále větší důvěru našich klientů a stali se tak první volbou na trhu nákupu a prodeje pozemků v České republice.

Pečujeme o vás

Naši realitní zprostředkovatelé

diana.png (116 KB)

Diana Pospíšil Temerová

Odhadce nemovitostí a realitní makléř 

Prodeji nemovitostí se věnuje od roku 2002 a od roku 2013 působí jako certifikovaný odhadce nemovitostí. Zpracovává odhady a oceňování nemovitostí jako byty, bytové jednotky, domy, technické objekty, pozemky nebo chaty. Vystudovala Školu realitní F-Dyson Brno a své vzdělání si v průběhu let dál doplňuje, aby se mohla stát soudním znalcem. Získala rovněž řadu certifikátů na VŠE v Praze od Certifikačního ústavu odhadce pro oceňování nemovitých věcí

mh.png (111 KB)

Michal Hájek

Odhadce nemovitostí a realitní makléř

Obchodu s nemovitostmi se věnuje přes 20 let. K pozemkům ho přivedla vlastní geodetická činnost, která se postupně rozrostla o obchod s nimi i dalšími typy nemovitostí. Pro zvýšení kvalifikace vystudoval oceňování nemovitostí a stal se certifikovaným odhadcem. Při práci klade důraz na spokojenost klientů a bezproblémový průběh obchodu.

helena-crop-removebg-preview.png (119 KB)

Helena Kožíšková

Analytik a specialista prodeje

 Helena pracuje v Terra Bohemia od ledna 2021 a je zodpovědná za administraci systému, evidenci smluv a poskytuje plnou podporu makléřům při zpracování administrativní agendy související s prodejem pozemků.

mh.png (111 KB)

Karolína Šimáčková

Realitní makléř

Karolína je licencovaný realitní makléř se zkušeností v realitním sektoru. Specializuje se na prodej pozemků a rezidenční nemovitosti v Praze a okolí. Její hlavní silné stránky jsou hluboké znalosti lokálního trhu, profesionální jednání a schopnost najít nejlepší možné řešení pro obě strany transakce. Karolína úspěšně zprostředkovala více než 100 transakcí, což zahrnuje prodej luxusních bytů a pozemků. Její klienti jí často doporučují pro její osobní přístup a schopnost efektivně řešit komplikace během kupního procesu.

Mise

Vracíme pozemkům jejich smysl a hospodáře

Hodnoty

01
Profesionalita
02
Odpovědnost
03
Týmovost
04
Flexibilita
05
Obezřetnost

Etický kodex

Etické zásady platí pro chování všech pracovníků a spolupracovníků Terra Bohemia v rámci celé struktury společnosti, a to bez výjimky. Vztahují se na veškerou činnost společnosti Terra Bohemia od transparentního informování klienta o důležitých okolnostech k danému obchodnímu případu, termínech, cenách, omezeních až po realizaci samotné transakce.

Každý z pracovníků a spolupracovníků Terra Bohemia osobně přispívá k dodržování tohoto kodexu – jak důsledným dodržováním toho, co je psáno, tak osobním přijetím jeho zásad za své.

Zobrazit více

Podpora prodeje

Naši realitní makléři musí často do terénu, proto jsme pro vás zřídili tým podpory prodeje, která je vám k dispozici v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. Tým podpory prodeje Vám rád poskytne radu při výběru pozemků, zodpoví vaše dotazy nebo vás spojí s konkrétním makléřem, jakmile to bude možné.

Co o nás říkají naši klienti?

Společnost vřele doporučuji. Oceňuji profesionalitu, ochotu cokoliv vysvětlit v průběhu prodeje nemovitosti, kvalitní zpracování podkladů a velice příjemné vystupování. Děkujeme

Hana Čočková, Praha

Naprosto výjimečný přístup. Jasná a přímá komunikace, spolu s maximální ochotou a přátelským tónem a úsměvem. Opravdu slouho jsem s nikým tak milým nekomunikoval.

Jan Čepek

V podstatě jsem se za dvacet let činnosti nesetkal v oboru s tak seriózním přístupem. Extrémní spokojenost.

BIO TOP s.r.o.

Maximální spokojenost.

Paní Mariana

Pan Hájek vše potřebné vyřešil, poradil, pomohl. Nemám jednou výhradu k probíhajícímu obchodu.

Pan Kašpar

Pohodové jednání.

Paní Soňa

Poptával jsem odborný posudek na tržní cenu chaty, která byla coby dědictví spíše břemenem než radostí. Komunikace s firmou byla výborná, chválím naprostou profesionalitu i výtečně vypracovaný posudek, díky němuž jsem chatu prodal za skvělou cenu. Zkrátka doporučuji všem a ještě jednou děkuji.

Jan Smutný, Praha

Mockrát vám děkujeme za vaší pomoc. Byli jste skvělí, se vším jste poradili, zařídili, vše proběhlo naprosto hladce. Navíc se mi s vámi moc dobře komunikovalo.

Urbancová

Jediné, co mi při obchodu chybělo, byl osobní kontakt. Jinak vše proběhlo perfektně a rychle. Rozhodně doporučuji.

Vašek

Pohodové jednání.

Soňa

Moc děkuji za Váš profesionální i lidský přístup a bezchybné provedení celou transakcí. Přeji Vám mnoho úspěchů v dalším profesním i soukromém životě.

Jan Čepek

Co o nás říkají naši klienti?

1 /

Fotografie naší kanceláře