/
/
/
Baška (1693 m2)

Baška (1693 m2)

Prodej stavebního pozemku

Lokalita:

Baška, okres Frýdek-Místek

Výměra:

1693 m 2

Parc. č.

1560/2

Cena:

1 015 800 Kč

Hledáte parcelu vhodnou k investici? Máme tu pro Vás krásný stavební pozemek o velikosti 1693 m2 v obci Baška u Frýdku-Místku. Je v současné době v celku, ale je možné ho rozdělit na 4 parcely, GP je nachystaný.

Možnosti využití: Pozemek lze využít k výstavbě rodinných domů, usedlosti, stavby pro rodinnou rekreaci nebo stavby, která je určena k technickému vybavení.

Zastavitelnost pozemku: Do 40 %, minimální výměra pozemku je 800m².

IS: Inženýrské sítě jsou na hlavní cestě. V obci se nachází voda, kanalizace a elektřina. Plyn se v obci chystá.

Okolí: Jednou z dominant Bašky je stejnojmenná vodní nádrž Baška s vodní plochou 33 ha, která v letních měsících nabízí možnost koupání a rybolovu. K příjemným vycházkám láká nejen okolí přehrady, ale i okolí řeky Ostravice, která Baškou protéká. Fotbalové hřiště v Kunčičkách u Bašky, stejně jako sportovní areál Tělocvičné jednoty SOKOL Baška poskytuje řadu možností ke sportovnímu vyžití (fotbal, tenis, nohejbal, volejbal). Oblast Bašky je také ideální pro cykloturistiku - mírná stoupání střídají mírná klesání. V obci je také kulturní dům, kde se uskutečňuje celá řada kulturně-společenských akcí. Přímo v obci je školka, škola a potraviny. Je zde vlaková zastávka a autem se dostanete do nedalekého Frýdku Místku za 5 minut, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!