Terra Bohemia s loňskými prodeji pozemků v hodnotě 147 mil. Kč míří mezi největší hráče na realitním trhu

Realitní kancelář Terra Bohemia, která se specializuje výhradně na prodej pozemků v České republice, má za sebou úspěšný rok. Podařilo se jí navýšit prodeje o téměř 50 % ve srovnání s rokem 2020 a v nastoleném tempu rozhodně nekončí. Na letošní rok plánuje navýšit obrat o bezmála 100 %.

Terra Bohemia a.s. je dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, která se specializuje výhradně na zprostředkování prodejů pozemků v rámci celé České republiky. V roce 2021 prodala více než 184 pozemků 130 klientům v celkové hodnotě 147 mil Kč.  Oproti roku 2020 tak navýšila prodeje o téměř 50 %.

 

„Prodeje v loňském roce jsou o téměř 50 % vyšší než v roce předchozím. Neméně ambiciózní plán máme i na rok 2022, kdy plánujeme navýšit obrat na 260 milionů Kč při plánovaném počtu 200 prodaných pozemků. Věřím, že díky našemu jedinečnému přístupu k práci s pozemky máme k stanoveným cílům dobře nakročeno,“ vysvětlil Jan Buk, manažer realitní kanceláře.

 

Realitní kancelář se opírá o motto; „Vracíme pozemkům jejich smysl a hospodáře“. Zaměřuje se tak na pozemky všech typů, od stavebních pozemků přes zemědělské až po komerční pozemky. Vedle standardního zprostředkování prodeje pozemků pomáhá také vytipovat a vyhledat pozemek těm, co na svůj vysněný kus země teprve čekají.

 

„Naší ambicí je stát se nejsilnějším hráčem na trhu s pozemky v České republice a pomáhat s prodejem a hledáním vhodných pozemků pro všechny správce a hospodáře. I proto se jmenujeme Terra Bohemia, v překladu Česká země, protože nám na efektivním využití pozemků a krajiny záleží. Abychom klientům co nejvíce pomohli s přehlednějším procesem nákupu či prodeje pozemku, plánujeme na rok 2022 také spuštění několika nových nástrojů,“ dodal Buk.

 

 

O TERRA BOHEMIA:


Společnost Terra Bohemia a.s. se specializuje výhradně na prodej stavebních a nestavebních pozemků po celé České republice již od roku 2013. V rámci svých služeb nabízí zprostředkování prodejů pozemků majitelům z celé České republiky a zajištění kompletního servisu při realizaci obchodu. Tým profesionálních makléřů s dlouholetými zkušenostmi z oboru je schopen nabídnout nadstandardní služby při řešení případných komplikací či s přípravou podkladů pro plánovaný záměr kupujícího.