/
/
/
Lupenice (8 281 m2)

Lupenice (8 281 m2)

Prodej stavebního pozemku

Lokalita:

Lupenice, okres Rychnov nad Kněžnou

Výměra:

8281 m 2

Parc. č.

32/5 a 3021

Cena:

5 299 840 Kč

Hledáte pěkný stavební pozemek? Kontaktujte nás ohledně prohlídky pozemků parc.č. 32/5 a 3021 v malebné obci Lupenice o celkové výměře 8281 m2. Tyto parcely mají obrovský potenciál a jsou ideální pro výstavbu rodinných domů v klidném a příjemném venkovském prostředí.

Možnosti využití: Podle platného územního plánu jsou tyto pozemky určeny pro bydlení v rodinných domech venkovského typu s možností individuální rekreace. Díky podmíněnému přípustnému využití je možné zvážit i hospodářské zázemí, užitkové zahrady nebo individuální rekreaci.

Benefit: Tato oblast má ohromný potenciál pro růst a rozvoj. Investováním do těchto pozemků získáte nejen kus malebného venkova, ale i perspektivní investici do budoucna.

Okolí: Pozemky se nacházejí v zastavěném území. Tato lokalita je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi venkovským životním stylem a pohodlím moderního bydlení. Lupenice se nachází 3 minuty od Vamberku a 5 minut od Rychnova nad Kněžnou. V obou obcích najdete i školy, školy a možnosti nákupů. V Hradci Králové jste za 30 minut. V zimě si užijete blízkost Orlických hor a v létě nedaleké koupaliště Vamberk.